харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en


Це новий напрям навчання, повністю сумісний зі своїм європейським аналогом. За цим напрямом наша кафедра є провідною в Україні. Саме вона визначає стратегію навчання та зміст навчальних планів з програмної інженерії.

Програмна інженерія - це інженерна дисципліна, яка пов'язана зі всіма аспектами виробництва програмного забезпечення від початкових стадій створення специфікації до підтримки системи після здачі в експлуатацію.

Індустрія програмування - одна з найбільш перспективних і динамічних галузей. Сучасні ІТ- компанії забезпечують цікаві проекти, професійне зростання та гідну зарплату. Прогнози економічного розвитку галузі в нашій країні стримуються дефіцитом кваліфікованих кадрів.

Освіта у сфері Програмної інженерії - це розумна інвестиція у своє майбутнє. У нас Ви навчитеся не просто програмувати (кодувати), а створювати програмні продукти - аналізувати вимоги, працювати в команді розробників, тестувати та забезпечувати якість продукту, керувати програмними проектами.

Кафедра програмної інженерії має обсяг ліцензійного прийому на 250 осіб на підготовку бакалаврів напряму "Програмна інженерія", серед яких є 70 бюджетних місць.

На нашій кафедрі працюють керівники та спеціалісти ІТ- компаній, що з радістю діляться знаннями та досвідом зі студентами. Студенти кафедри проходять виробничі практики в ІТ-компаніях і на 3-му, і на 4-му курсах, що надає їм переваги у практичному досвіді та подальшому працевлаштуванні.

Кафедра має комп'ютерні класи, обладнані сучасною технікою та мультимедійні аудиторії.

Наші студенти беруть участь в олімпіадах та конференціях. Кращі студенти займаються науково-дослідною роботою та продовжують своє навчання в аспірантурі.

Випускники кафедри працюють у провідних ІТ компаніях регіону, таких Nix Solutions, GlobalLogic, Eclipse SP, Stella Systems, Ciklum, Mondo ODC Ukraine, Инфострой, Gameloft, Murano Software, Program-Ace, Epam та інших. Найкращі працюють у світових компаніях Facebook та Yandex

Випускники напряму "Програмна інженерія" отримують кваліфікацію «фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення» і можуть працювати на таких посадах: програміст, тестувальник програмного забезпечення, архітектор програмних систем, аналітик, менеджер програмних проектів, інженер з якості програмних продуктів.

Для вступу на спеціальність "Програмна інженерія" в сертифікаті повинні бути наступні предмети:
1) Українська мова та література (коефіцієнт 0.2)
2) Математика (коефіцієнт 0.5)
3) Фізика(коефіцієнт 0.2)

Вага атестату про повну загальну освіту 0.1

Вартість контрактного навчання для бакалаврату денної форми навчання за спеціальністю "Програмна інженерія" складає 9900 грн. на рік, заочної – 4800 грн.

Умови прийому ви можете прочитати тут тут .

У 2015 року на спеціальність ПІ зараховано 93 студента на бюджетне навчання і 42 - на контрактне навчання

Прохідний бал на бюджетне навчання склав: 186.39

Ця сума за правилами прийому 2015 складалася з наступних складових:

1)ЗНО з української мови 20%

2)ЗНО з математики 50%

3)ЗНО з фізики 20%

4)Средний балл аттестата 10%

До неї можуть бути додані бали за навчання в центрі довузівської підготовки(5%) і бали за перемоги на заходах під егідою МОН.

Увага! Як правило, останнім часом правила прийому щорічно змінюються.

На контрактне навчання конкурсу не було. Найнижчий бал - 125,05


новини історія колектив студенту абітурієнту олимпиади наука співробітництво

©2011 Кафедра ПI