харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en


Зав. кафедрою,
професор
З.В.Дудар


Кафедра програмної інженерії існує вже біля півстоліття, хоч і не завжди носила цю назву. На кафедрі працюють більше 50 викладачів, у числі яких 6 докторів наук, 12 професорів, 26 доцента, 33 кандидата наук.

За час свого існування кафедра підготувала більше 500 кандидатів та докторів наук.

Завідує кафедрою Дудар З.В., кандидат технічних наук, професор, академік Академії наук прикладної радіоелектроніки.

Кафедра програмної інженерії готує студентів за трьома ступенями вищої освіти: бакалаврів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програмою «Програмна інженерія») та за напрямом 6.050103 «Програмна інженерія»; магістрів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (за програмами «Інженерія програмного забезпечення» та «Програмне забезпечення систем»); докторів філософії – за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Навчальні плани узгоджено з міжнародними стандартами підготовки програмістів.

Форма навчання – очна, заочна та заочно-дистанційна.

Студенти мають широкі можливості вільного вибору дисциплін.

Деякі предмети викладаються англійською мовою у окремо сформованих групах.

Починаючи з 3 курсу студенти проходять практику в провідних ІТ-компаніях Харкова та України. Договір про співробітництво між кафедрою ПІ ХНУРЕ та компаніями Global Logic, EPAM Systems та Sigma Software дозволив створити на кафедрі лабораторії з розробки сучасного програмного забезпечення.

Практикується залучення провідних спеціалістів фірм до викладання професійно-орієнтованих дисциплін, здійснюється цільова підготовка студентів старших курсів у формі безкоштовних факультативних занять від компаній.

Під час навчання студенти підвищують свій професійний рівень, беруть участь у роботі семінарів і гуртків, організованих на базі наукових лабораторій, гуртка «Програміст» (де студенти здобувають знання та навички з вирішування олімпіадних завдань з програмування), лабораторії GameDev (де готують студентів до розробки ігрових проектів), беруть участь у проекті «IT Talents» (що передбачає поглиблене вивчення складних алгоритмів з практичним їх застосуванням в різних областях ІТ).

Неодноразово студенти кафедри ПІ посідали призові місця на українських та міжнародних змаганнях з програмування, гідно представляли кафедру та університет на виставках, конкурсах, конференціях та форумах.

В галузі освіти і науки кафедра співпрацює з Ліннеус університетом м.Вакха (Linnaeus University), Швеція, а також з Університетом Економіки (WSG) м.Бидгощ, Польща. Студенти мають можливість отримати два дипломи - український і європейський рівня «бакалавр» або «магістр», а також проходити стажування і брати участь в літніх і зимових школах з програмування.

2018-09-19

Святкування потрійного ювілею! >>

2018-09-03

Вітаємо команди потоку ПЗПІ-18, що зайняли 1-го вересня призові місця на ZIP-квесті в різноманітних номінаціях. >>

2018-06-27

Студенти ХНУРЕ Максимм Бекузаров гр. ПЗПІ -16-2 та Андрій Логвин гр. ПІ – 15-2 стали учасниками проекту міжнародної кредитної мобільності, який проводиться за підтримки Програми Erasmus+ і Європейської Комісії. >>

2018-04-29

Победа ХНУРЭ на All-Ukrainian Collegiate Programming Contest 1st Stage Ukraine, April 21, 2018 ! >>

2017-11-20

Rebranding GameDev Lab. >>

2018-11-09

Кафедра ПІ допомогла у підготовці команди школярів до всеукраїнського турніру>>

2018-09-02

Півстоліття успіху або 25 випусків найкращих програмістів!!>>

2018-09-01

Вітаємо 123 студентів, які навчатимуться за держзамовленням, та 145 контрактників, які вступили на 1 курс спеціальності "Інженерія програмного забезпечення". Бажаємо їм успіхів у навчанні!e-mail: d_se@nure.ua 
Украина, 61166, г. Харьков, 
пр. Науки 14, ХНУРЭ,
станция метро «Научная» («Наукова»)
Тел: (380-57) 702-14-46

Сайт университета:
http://nure.ua


новини історія колектив студенту абітурієнту gamedev lab наука співробітництво

©2011 Кафедра ПI