харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en


Зав. кафедрою,
професор
З.В.Дудар


Кафедра програмної інженерії існує вже біля півстоліття, хоч і не завжди носила цю назву. На кафедрі працюють більше 50 викладачів, у числі яких 7 докторів наук, 13 професорів, 22 доцента, 29 кандидатів наук.

За час свого існування кафедра підготувала більше 500 кандидатів та докторів наук. У склад кафедри входять чотири наукові лабораторії.

Завідує кафедрою Дудар З.В., кандидат технічних наук, професор, академік Академії наук прикладної радіоелектроніки.

Кафедра програмної інженерії є профілюючою при підготовці бакалаврів за напрямком «Програмна інженерія» (ПІ), магістрів та спеціалістів зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (ІПЗ), «Програмне забезпечення систем» (ПЗС). Стандарт освіти за напрямком «програмная інженерія» повністю відповідає європейському стандарту «Software Engineering». Форма навчання - очна, заочна та дистанційна.

Починаючи з 3 курсу й до завершення навчання наші студенти проходять практичну підготовку у ведучих ІТ-компаніях Харкова та України, таких як Epam, NixSolutions, GlobalLogic, Eclipse SP та ін.

Під час навчання студенти підвищують свій професійний рівень, приймаючи участь у роботі семінарів та гуртків, організованих на базі наукових лабораторій, лабораторії Бізнес-Інкубатор, учбово-наукового загону "Програміст".

Студенти мають можливість за бажанням вивчати додаткові навчальні дисципліни, що викладаються науковцями університетів-партнерів дистанційно англійською мовою. Зокрема це 5 дисциплін з комп’ютерної графіки та 6 дисциплін з програмування для бакалаврської підготовки. Це дозволяє студентам суттєво підвищити свій рівень фахової підготовки та отримати відповідні сертифікати та кредити за окремими дисциплінами.

Студенти напрямку «Програмна інженерія» незмінні переможці та призери міжнародних змагань зі спортивного програмування ACM. У 2008 р. наша команда зайняла 3-е місце на конкурсі Imagine Cup, що проводився компанією Microsoft у Парижі.

2017-07-01

C 23 по 26 июня в Будапеште прошел финал мира по экстремальному программированию Challenge24/ Это - единственная командная олимпиада по экстремальному программированию, которая длится 24 часа. >>

2017-06-15

Кафедра Программной инженерии ХНУРЭ совместно с фирмой Sigma Software подвели итоги обучения 35 школьников старших классов в кружке «Юный IT-шник». >>

2016-04-28

15 осіб закінчили безоплатний курс "Менеджмент проектів" який був організований за підтримки Темпус проекту «Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії , Грузії та України (LeAGUe)» Центру післядипломної освіти, Центру технологій дистанційного навчання на кафедрі Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки >>

2017-08-31

Вітаємо 123 бюджетників та 118 контрактників зі вступом на 1 курс спеціальності ІПЗ!

2017-06-14

Відкрите засідання кафедри ПІ щодо визначення додаткових балів за навчальні та наукові досягнення і суспільну активність бакалаврів напряму ПІ при проведенні конкурсу на ОКР спеціаліста та магістра відбудеться 16.06 в 14-00, ауд. 424e-mail: software@kture.kharkov.ua 
Украина, 61166, г. Харьков, 
пр. Ленина 14, ХНУРЭ,
станция метро «Научная» («Наукова»)
Тел: (380-57) 702-14-46

Сайт университета:
http://nure.ua


новини історія колектив студенту абітурієнту олимпиади наука співробітництво

©2011 Кафедра ПI