харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en

2019-09-13

Магістри кафедри А.Гринько та Б.Церингер розпочали курс навчання в університеті Ліннеус по спільній українсько-шведській програмі подвійного магістерського диплома, яка реалізується в рамках укладеного договору між університетами.

Спільна програма навчання Master Programme зі шведським університетом дає можливість студентам ХНУРЕ отримати за 2 роки не тільки дипломи українського та європейського зразка, а також базу теоретичних та практичних знань, яка відповідає вимогам лідерів IT-галузі.

2019-09-03

Вітаємо команди потоку ПЗПІ-19, що зайняли 1-го вересня призові місця на ZIP-квесті в різноманітних номінаціях.

 • Перше місце посіла група ПЗПІ-19-1
 • Друге місце посіла група ПЗПІ-19-2
 • Переможець в номінації Кращий флешмоб: група ПЗПІ-19-4

  Більш детально тут

  2019-08-22

  Наші студенти взяли участь у літній школі в Ужгороді, де стали одними з кращих

  Команда «KhNURE_NRG», у складі М. Асландукова (ПЗПІ-16-1), О. Валласа (ПІ-15-2) та під керівництвом Олександра Вечура, виборола друге місце (1 лига), а команда «KhNURE_Code_Shredingera», у складі С. Качанова (ПЗПІ-17-7), В. Неліна (ІСТ-18-1) та В. Ковальової, у другій лізі, також завоювала «срібні» медалі змагань.

  Більш детально тут

  2019-05-29

  Школярам розповіли про сучасні технології у комп’ютерних іграхХНУРЕ відвідали учні 6 та 7 класів фізико-математичного ліцею №27 та школи №166 “Вертикаль”, щоб ознайомитись з особливостями розробки ігор. Вместе со старшим преподавателем кафедры программной инженерии Юрием Новиковым юные гости обсудили использование виртуальной реальности и компьютерного зрения, различные аспекты в процессе создания игры, роли членов команды разработчиков, а самые активные участники дискуссии получили памятные призы.

 • 
  новини історія колектив студенту абітурієнту gamedev lab наука співробітництво

  ©2011 Кафедра ПI