харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en

2020-02-13

Студенти 3 курсу кафедри ПІ проходять навчання в Університеті Вальядолід, Іспанія.

В рамках програми ERASMUS + KA107 Міжнародної кредитної мобільності протягом весняного семестру студенти групи ПЗПІ-17-3 Титаренко Степан і Тесленко Денис проходять навчання в University of Valladolid.

Бажаємо успіхів!

2020-01-15

Оприлюднено додаткові бали для стипендіального рейтингу за осінній семестр

Більш детально тут

2019-10-14

Воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними»: школярі випробували себе в ролі бізнес-аналітиків.

Захід проводили спеціалісти навчально-виробничого науково-дослідного Центру «SAP Академія» та викладачі кафедри програмної інженерії (ХНУРЕ) 12 жовтня.

Більш детально тут

2019-09-24

ХНУРЕ – серед переможців конкурсу з міжнародної академічної мобільності (Erasmus+ КА107: ІСМ)

База переможців з України включає три сторінки: 1 - за алфавітом ЗВО та інші організації України з партнерами, 2 - за країнами співпраці, 3 - статистика та типи грантів.

6 проектів за участю ХНУРЕ, з яких 2 проекти за участю кафедри ПІ, наші партнери: WYZSZA SZKOLA GOSPODARKI (Польща) та UNIVERSIDAD DE VALLADOLID (Іспанія).

2019-09-13

Магістри кафедри А.Гринько та Б.Церингер розпочали курс навчання в університеті Ліннеус по спільній українсько-шведській програмі подвійного магістерського диплома, яка реалізується в рамках укладеного договору між університетами.

Спільна програма навчання Master Programme зі шведським університетом дає можливість студентам ХНУРЕ отримати за 2 роки не тільки дипломи українського та європейського зразка, а також базу теоретичних та практичних знань, яка відповідає вимогам лідерів IT-галузі.


новини історія колектив студенту абітурієнту освіта наука співробітництво

©2011 Кафедра ПI