харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en

2019-05-29

Школярам розповіли про сучасні технології у комп’ютерних іграхХНУРЕ відвідали учні 6 та 7 класів фізико-математичного ліцею №27 та школи №166 “Вертикаль”, щоб ознайомитись з особливостями розробки ігор. Вместе со старшим преподавателем кафедры программной инженерии Юрием Новиковым юные гости обсудили использование виртуальной реальности и компьютерного зрения, различные аспекты в процессе создания игры, роли членов команды разработчиков, а самые активные участники дискуссии получили памятные призы.

2019-03-15

Представник кафедри бере участь у роботі над проектом закону «Про освіту дорослих».

Доцент кафедри програмної інженерії ХНУРЕ, член робочої групи з розроблення проекту Ілона Ревенчук бере участь у засіданні Міністерства освіти і науки України щодо загальної ідеології «Про концепти проекту закону України «Про освіту дорослих».

Більш детально тут

2019-02-05

Відновив роботу гурток для школярів «Юний IT-шник».

5 лютого 2019 року відбулося відкриття чергового циклу гуртків «Юний IT-шник», які дозволять школярам старших класів під керівництвом викладачів кафедри програмної інженерії долучитись до технологій програмування, розширити свої знання та вдосконалити практичні навички, а також підготуватись до участі в майбутніх олімпіадах та турнірах.

Більш детально тут

2018-12-12

Наші студенти стали кращими в «Hackathon Women Empowering»

Команда ХНУРЕ, у складі Валерії Колесник (ПЗПИ-18-1), Анастасії Березиної (ПЗПІ-18-1), Анни Мгерян (ПЗПІ-18-4), Дениса Вискребця (ПЗПІ-17-2), Софії Коваленко (ПЗПІ-17-1) та Анни Овчиннікової (ПЗПІ-17-4), за добу розробила та практично реалізувала веб-платформу, що дозволяє молоді визначитись з вибором майбутньої професії та перевірити власні сили у обраній галузі.

Більш детально тут

2018-09-03

Вітаємо команди потоку ПЗПІ-18, що зайняли 1-го вересня призові місця на ZIP-квесті в різноманітних номінаціях.

  • Друге місце посіла група ПЗПІ-18-11
  • Третє місце залишилося за групою ПЗПІ-18-1
  • Третє місце в номінації Кращий командний стиль залишилося за групою ПЗПІ-18-6
  • Переможець в номінації Кращий флешмоб група ПЗПІ-18-5

  • 
    новини історія колектив студенту абітурієнту gamedev lab наука співробітництво

    ©2011 Кафедра ПI