харківський національний університет радіоелектроніки
факультет комп'ютерных наук
Система Orphus

ru

en

2018-04-18

Студенти кафедри Програмної інженерії ХНУРЕ зайняли 13 абсолютне місце в Світовому фіналі міжнародного марафону з програмування Deadline24, який пройшов 7-8 квітня в Польщі на території стадіону Шльонський в місті Хожув.

Андрій Шанін (гр. ПІ-15-5), Олег Валлас (гр. ПІ-15-2), Матвій Асландуков (гр. ПЗПІ-16-1) в складі команди Energy стали єдиною українською командою, яка потрапила в топ-30 кращих команд за результатами відбіркового етапу та була запрошена до фіналу.

Вітаємо хлопців та їх тренера доц.каф. ПІ - Вечура А.В. з високими досягненнями та бажаємо їм подальших успіхів!

2018-02-10

З 16 по 25 січня 2018 року на базі лабораторії розробки ігор при кафедрі програмної інженерії пройшла презентація гри «Фрол Блок».

Гра розроблена творчою групою Гавань за підтримки GameDevLab.

Фрол Блок - це квест-кімната в віртуальному просторі, розроблена ексклюзивно для окулярів віртуальної реальності HTC VIVE. Гра поєднує в собі сучасні VR- технології з ламповісттю інтерактивного квесту.

За цей час понад 100 студентів і викладачів ХНУРЕ взяли участь у відкритому тестуванні гри.

2018-02-10

27 січня 2018 року актив лабораторії розробки ігор при кафедрі програмної інженерії взяв участь в роботі Lviv GameDev Conference 2018, яка була присвячена перспективам розвитку ігрових технологій в Україні.

На конференції обговорювалися питання проектування, розробки і просування ігрових додатків. Особливу увагу було присвячено розвитку технологій віртуальної і доповненої реальностей. У свою чергу лабораторія представила дві гри: «Лихо» для Samsung gear vr і «Фрол Блок» для HTC Vive.

Велика кількість учасників з інтересом відвідали виставкову зону, де мали можливість пограти в представлені там гри. Віртуальна реальність - це майбутнє розважального контенту і не тільки.

2017-11-20

Rebranding GameDev Lab.

2 листопада 2017 року лабораторія розробки комп'ютерних ігор відкрила свої двері після креативного ремонту. На урочистій церемонії відкриття були присутні ректор університету Валерій Васильович Семенець, завідувач кафедри програмної інженерії Зоя Володимирівна Дудар, декан факультету комп'ютерних наук Андрій Леонідович Єрохін, а також велика кількість колег і студентів.


новини історія колектив студенту абітурієнту gamedev lab наука співробітництво

©2011 Кафедра ПI