Навчально-виробничий науково-дослідний
Центр «SAP Академія»
Дата створення
створено у 2019 році як міжфакультетський структурний навчально-виробничий науково-дослідний підрозділ ХНУРЕ, наказ № 333 від 09.08.2019.
Науковий керівник
к.т.н. старший викладач кафедри Програмної інженерії Кириченко І.В.
Напрями наукової діяльності
- ERP-системи;
- прогнозна аналітика;
- аналіз великих даниих;
- інтелектуальний аналіз великих даних;
- математичне та програмне забезпечення ЕОМ;
- штучний інтелект;
- технологія Блокчейн;
- інтернет речей.
Спiвробiтники
Дослідники: без оплати, на громадських засадах:
- Кириченко Ірина Віталіївна – к.т.н., ст.викладач кафедри Програмної інженерії, координатор міжнародного проекту SAP University Alliance, міжнародний сертифікований спеціаліст – SAP Certified Application Associate – Business Process Integration with SAP ERP 6.0 EhP7 (ID 00201182295)
- Полозова Тетяна Василівна – д.ек.н., професор, член НМР, завідувачка кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, міжнародний сертифікований спеціаліст – SAP Certified Application Associate – Business Process Integration with SAP ERP 6.0 EhP7.
- Шейко Ірина Анатоліївна – к.ек.н., доцент кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, міжнародний сертифікований спеціаліст – SAP Certified Application Associate – Business Process Integration with SAP ERP 6.0 EhP7.
- Кирій Валентина Василівна – к.ек.н., доцент кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, доцент кафедри програмної інженерії (за сумісництвом).
- Груздо Ірина Володимірівна – к.т.н., доцент кафедри Програмної інженерії.
- Козел Н.Б. – ст.викладач кафедпи Програмної інженерії (за сумісництвом), Директор Центру післядипломної освіти.
Аспіранти:
- Терещенко Г.Ю.
Студенти ПЗПІ:
- Вірченко М.Ю.,
- Семко Д.,
- Ніколайчук А.
- Назаренко А.В.
- Попов Р.О.
- Титаренко С.
- Калугін В.В.
- Боцюра І.С.
- Титова М.
- Сергієнко
- Мітряєв
- Колесник
- Шмельов
Зв’язок з освiтнiм процесом
Викладання курсів:
- для бакалаврів «Введення до SAP-технологій».
- для магістрів «Моделювання бізнес-процесів та продуктовий менеджмент»
Головні результати
- Координація міжнародного проекту SAP University Alliance (Німеччина) по Договору асоційованого членства, що дає доступ до навчальних програм SAP University Alliance, демосів, вебінарів та навчальних платформ .
- Співпраця з ERPsim Lab, HEC Montréal (Канада) – Координація, навчання студентів та викладачів концепціям управління підприємством, бізнес-процесів, ERP та аналітики. ERPsim Lab, HEC Montréal визнана провідною міжнародною структурою SAP Next-Gen для навчання на основі моделювання, що дає можливість участі студентів під керівництвом НВНД Центр «SAP Академія» у Міжнародних конкурсах ERPsim International Competition.
- Підготовка та подача заявок на тендери на госпрозрахункове фінансування- від ДМСУ (2020 р.):
1)Розробку програмного продукту Електронного кабінету користувача Державної митної служби.
2) Розробку програмного продукту Єдиного Вікна Державної митної служби.
– від НФДУ «Наука для безпеки і сталого розвитку України» (2021 р.):
3) Розроблення моделей та програмних комплексів прогнозування та моніторингу надзвичайних ситуацій для створення ситуаційних центрів попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій в регіонах України.
– від МОН України (2021 р.) :
4)Розроблення автоматизованої системи обробки багатовимірних даних для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій в регіонах України та експериментальні дослідження розробленої системи.
- Підготовка та подача грантової заявки за програмою DAAD (2021 р.), пов’язаною з розробкою нових навчальних планів і нової спеціалізації – East European ERP-Education
- Ініціативні розробки, публікації – 27 наукових публікацій, включно 4 у наукометрічній базі Scopus/WoS. 2 Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір
Наукові семінари
НВНД Центр «SAP Академія» та ГО «Українське науково-освітнє ІТ товариство» було проведено у жовтні 2019 р:
– 3 воркшопа «Просто про складне: Робота з великими даними» на базі ліцензованого програмного забезпечення SAP Predictive Analytics, наданого компанією SAP, для дівчат та хлопчиків 9-11 класів Харківських шкіл на базі ХНУРЕ та НТУ «ХПІ», в яких прийняли участь 103 школярів м. Харкова та області,
– 1 виїзний воркшоп для школярів навчального закладу «Дивосвіт» м. Люботин, в якому прийняли участь 32 школяра,
– Для вчителів інформатики були проведені 3 круглі столи «Цифровізація життя та викладання інформатики в сучасній школі», які відбулися в рамках заходів «Просто про складне: Робота з великими даними».
НВНД Центр «SAP Академія», кафедри Програмної інженерії та Економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК), ВГО «Права Народу» на базі Science Park Synergy ХНУРЕ було проведено у жовнті 2019 р. :
– навчально-ігровий тренінг «Програмуємо економіку» на базі програмного забезпечення SNAP!, наданого компанією SAP, для школярів середньої та старшої школи.
Організація та проведення Міжнародної школи «Digital Transformation: EU Trends, Solutions and Tools» із залученням партнерів з країн Європи, Канади та України (жовтень, 2020)
НВНД Центр «SAP Академія» та ГО «Українське науково-освітнє ІТ товариство» було організовано та проведено у 2020 р.:
– Міні-курс “Програмування в Snap! Супергерої рятують місто” для школярів 6-11 класів міста Харкова за допомогою мови програмування Snap!
– Мітап “SAP-розширюємо горизонти в IT для студентів” серед молоді віком 16-21 років з м. Харкова та Харківської області.
– Воркшоп для дівчат “Scratch-анімація про нові правила поведінки в школі” для дівчат 6-11 класів міста Харкова за допомогою мови програмування Scratch.
НВНД Центр «SAP Академія» та ГО «Вік можливостей» було організовано та проведено у 2020 р:
– Науковий онлайн воркшоп «Технології Big Data у сучасному світі» в рамках міжнародного проекту Meet and Code із залученням колег з університетів Европи;
– Науковий майстер-клас з робототехніки «Створи інтелект для власного робота» в рамках міжнародного проекту Meet and Code із залученням колег з університетів Европи;
– Науковий онлайн семінар «Створення систем штучного інтелекту з використанням нейронної мережі» в рамках міжнародного проекту Meet and Code із залученням колег з університетів Европи;
Організація та проведення Міжнародної школи «Digital Age: Big Data, AI & Copyright» із залученням партнерів з країн Європи та України (листопад, 2021)
Постійно діючий науковий семінар (проводиться 2 рази на тиждень на протязі 3 місяців в осінньому та весняному семестрі) для студентів 1, 2, 3 курсів: «Advanced Full Stack .NET»
Контакти
iryna.kyrychenko@nure.ua, приміщення немає