Поради студентам щодо відновлення занять із 2.04.2022

Share:

Перед початком занять

 1. Зайдіть в систему  за адресою https://dl.nure.ua  (доступ тільки за паролем та логіном або за аккаунтом в домені @nure.ua. 
 2. Якщо ви не пам’ятаєте пароль та логін від  https://dl.nure.ua/ користуйтеся посиланням https://dl.nure.ua/login/forgot_password.php і зробіть пошук за електронною поштою, потім відновіть логін та пароль.
 3. Якщо ви не маєте доступу до корпоративної електронної пошти, то зверніться до підтримки support@nure.ua 
 4. Перевірте, чи є у вас на мобільному пристрої доступ до корпоративної електронної пошти.
 5. Встановіть на мобільний пристрій додаток Moodle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moodle.moodlemobile  (деякі функції в додатку не доступні, в цьому разі необхідно повернутись до веб-версії сервісу ХНУРЕ ДН)
 6.  Після встановлення мобільного додатку зробіть відповідні налаштування його для роботи з https://dl.nure.ua/
 7.  Перевірте налаштування власного профіля (про користувача – бажано додати фото, уподобання та інше).
 8.  Перевірте чи всі дистанційні курси (навчальні дисципліни за розкладом) є у вас в доступі.
 9. Якщо немає дисциплін, а у розкладі вони є, то повідомте про це куратора, викладача цієї дисципліни та заступника декана. Саме вони мають звернутися до ЦТНД для виправлення ситуації.
 10. Якщо в курсі є вже завантажені матеріали, то намагайтесь їх собі завантажити на мобільний пристрій або комп’ютер щоб потім вивчати їх навіть без Інтернет.

 

Під час проведення занять (поради щодо змісту та занять, які не мають ніякого офіційного статусу і містять виключно рекомендаційний характер):

 1. Намагайтесь побудувати зручну для вас комунікацію з викладачем (відеозустрічі за можливістю, питання у форумі, асинхронний чат) 
 2. Намагайтеся від викладача отримати з самого початку чітку інформацію що і як буде оцінюватися (відвідування не можуть враховуватися)
 3. Намагайтеся за можливості затвердити з викладачем індивідуальну освітню траєкторію (індивідуальний проєкт, достроковий тест з теорії, врахування певного сертифікату та інше)
 4. Намагайтеся від викладача отримати як можна  більше посилань на зовнішні ресурси а також посилання на курси Coursera та EdХ, які викладач потім може перезарахувати.
 5. Якщо викладач не надає матеріали або вимагає на ваш погляд те, що не можна виконати у нинішніх умовах, то одразу повідомте про це куратора, завідувача вашої випускової кафедри та заступника декана вашого факультета. 

 

Share: