ВСТУПНА КАМПАНІЯ - 2022

 

Наші партнери:

 

ЗНАЙДИ СЕБЕ У НАКАЗІ ПРО ЗАРАХУВАННЯ

121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Завантажити рекламний буклет спеціальності

Кафедра програмної інженерії готує програмних інженерів із 1988 року. Впродовж історії розвитку спеціальності, вона мала кілька назв: ПЗОТАС, ПЗАС, ПІ, ІПЗ. 

Ми готуємо бакалаврів та магістрів за очною та заочною формами навчання. У цьому році набір та навчання проводяться у дистанційній формі, Ви маєте можливість навчатися із будь-якої країни світу! Наші навчальні плани узгоджені з міжнародними стандартами підготовки програмних інженерів. Випускники інших ЗВО мають можливість здобути кваліфікацію за спеціальністю ІПЗ у центрі післядипломної освіти (catr@nure.ua).

На нашій кафедрі активно використовуються сучасні технології дистанційного навчання, електронний документообіг, електронні цифрові підписи. В окремо сформованих групах ми викладаємо англійською мовою. Доступні широкі можливості з вибору альтернативних дисциплін для формування індивідуальної траєкторії навчання кожного нашого студента. Результати неформальної освіти - сертифікати Coursera, EdX, Udemy або наших ІТ-партнерів - враховуються під час оцінювання на сесії. З 2010 року, в межах окремих дисциплін, студенти працюють над проєктами у командах з використанням гнучкої методології Agile під керівництвом менторів із IT-компаній України та країн ЄС. 

НАШІ ПРАЦЕДАВЦІ

 Вже починаючи з 2-го курсу студенти кафедри Програмної інженерії працевлаштовуються до ІТ-компаній , проходячи стажування, практики та інтернатури. Це забезпечує майже стовідсотковий показник працевлаштування наших студентів вже на 4 курсі!

IT-компанії приймають активну участь у навчальному процесі 121 спеціальності! 

Завдяки тісній співпраці, експерти компаній залучені до багатьох навчальних процесів: від формування навчальних планів, до узгодження контенту дисциплін та безпосередньої участі у їх проведенні!

На базі кафедри Програмної інженерії відкрито 6 сучасних навчальних лабораторій від компаній: NIX, Epam (2!), GlobalLogic, Distributed Lab та YEP! Incubator.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Наші студенти беруть участь у міжнародних програмах подвійного дипломування з університетами Швеції та Словаччини, та отримують два дипломи магістра Software Engineering українського та європейського зразків; програмах міжнародної академічної мобільності, навчаючись в університетах: ISEP Париж (Франція), Valladolid (Іспанія), Linnaeus (Швеція), WSG (Польща), VIKO (Литва), UPJS (Словаччина). Для опанування сучасного європейського досвіду в галузях IT освіти, розробки і тестування програмного забезпечення, з 2017 року ми щороку організовуємо та проводимо міжнародну школу з залученням провідних фахівців партнерських університетів та компаній країн ЄС, яка є унікальним наймасштабнішим заходом неформальної освіти в Україні.

Контактна особа: anastasiya.chupryna@nure.ua

GameDev Lab

Із 2015 року у лабораторії GameDev Lab нашої кафедри готують студентів до розробки ігрових проєктів усіх рівнів. Лабораторія займається науковою, навчальною та практичною діяльністю. На її базі проводяться відкриті семінари за участю провідних ігрових компаній не тільки України, але й світу. Студенти мають можливість пройти інтернатуру в компанія-партнерах.

Контактна особа: yuriy.novikov@nure.ua

Ми навчаємо та надаємо можливості:
✔️ викладання профільних предметів англійською мовою в окремо сформованих групах
✔️ розробка ігор на базі власної GameDev лабораторії
✔️ співпраця з провідними IT-компаніями
✔️ програми подвійного диплома та академічної мобільності з університетами країн ЄС
✔️ перемоги на міжнародних змаганнях з програмування
✔️ поглиблене вивчення засобів Machine Learning в рамках проєкту TechTalents
✔️ підтримка студентських інноваційних IT-проєків
Ми готуємо провідних фахівців в ІТ: від розробника ПЗ за різними напрямками до бізнес-аналітика та Scrum Master
⚠️ Враховуючи складну ситуацію вартість навчання за контрактом знижено у порівнянні з минулими роками:
▪️ бакалавр - 17 900 грн/рік
▪️ магістр - 24 900 грн/рік

КОНТАКТИ

Наш сайт: https://se121.nure.ua 

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/se121.nure.ua 

Ми в Instagram: http://instagram.com/se121.nure/

Наш Telegram-канал: https://t.me/se121_nure 

Наш Youtube-канал: https://www.youtube.com/c/SE121nure 

Приймальна комісія 

+38 (097) 418-99-53 (Kyivstar)

+38 (095) 420-11-13 (Vodafone)

Чат про Вступ до ХНУРЕ: https://t.me/nure_vstup